Piratpartiet SE, Södra Distriktet:
   Kontaktperson: Johan Roos Tibbelin, e-post: johan.roos.tibbelin (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0702072976
   Kontaktperson: Anna Tibbelin, e-post: anna.tibbelin (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0702445199


Ung Pirat Syd, Södra Distriktet:
   Kontaktperson: Ronny Nord, e-post: ronny.nord (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0735086000


Piratpartiet SE, Skåne:
   Kontaktperson: Christoffer Eldengrip, e-post: christoffer.eldengrip (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0760942425


Piratpartiet Skåne:
   Ordf.: Christoffer Eldengrip, e-post: christoffer.eldengrip (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0760942425
   Ordf.: Jan-Erik Malmquist, e-post: jan-erik.malmquist (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0704625563
   Kassör: Ronny Nord, e-post: ronny.nord (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0735086000


Ung Pirat Syd, Skåne:
   Kontaktperson: Ronny Nord, e-post: ronny.nord (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0735086000


Ung Pirat Skåne, Skåne:
   Kontaktperson: Christoffer Eldengrip, e-post: christoffer.eldengrip (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0760942425


Piratpartiet SE, Malmö valkrets:
   Kontaktperson: Daniella Wikerman, e-post: daniella.wikerman (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 46767149510
   Kontaktperson: Christoffer Eldengrip, e-post: christoffer.eldengrip (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0760942425


Piratpartiet Malmö:
   Ordf.: Christoffer Eldengrip, e-post: christoffer.eldengrip (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0760942425
   Styrelseledamot: Marie Axelsson, e-post: marie.axelsson (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0763508096


Ung Pirat Syd, Malmö valkrets:
   Kontaktperson: Ronny Nord, e-post: ronny.nord (at) piratpartiet (punkt) se, telefon: 0735086000